Друк сетів, плейсметів та одноразових меню

Плейсмет (плейсмат, наперон) - одноразова паперова підкладка під посуд зі звичайного або крафт паперу. Розмір плейсмета (або одноразового меню), як правило, 30х42 см. Плейсмет - це популярний іміджевий продукт, який формує позитивний образ Вашого закладу.

Що ми друкуємо на плейсметах/сетах?
  • реклама
  • корисна інформація
  • розважальна складова

Тип паперу

газетний
офсетний
крафтовий

Що впливає на вартість?

  • барвистість (буде плейсмет повнокольоровим або надрукованим в один колір)
  • односторонній або двосторонній друк
  • вид паперу (газетний, офсетний, крафтовий)
  • щільність паперу

Додаткові послуги

Обрізка
Верстка
Пакування

Сети, або плейсмети, одноразові меню - це паперові підкладки під столові прибори, які дозволяють розмістити необхідну інформацію і доповнити дизайн кафе чи ресторану. При грамотному підході друк сетів дозволить вам підвищити дохід, збільшити кількість клієнтів і зробити заклад більш впізнаваним.

Для чого потрібні сети?

Ці підкладки можуть виконувати кілька важливих функцій. Найголовніші з них такі:

Інформування про акції, новинки меню або сезонні страви. Іноді гості ресторану або кафе можуть не знати, що в їхньому улюбленому закладі з’явилося щось новеньке і відправлятися шукати його до ваших конкурентів, але ця коротка інформація дозволить зберегти вам постійних клієнтів.

Розвага гостей. Очікування замовлення, відсутність теми для розмови, нудьгуючі діти можуть погіршити настрій клієнтів. Сети допоможуть вирішити цю проблему, якщо надрукувати на них такі речі:

Цікаві факти про популярні напої та страви. Можуть допомогти знайти тему для обговорення в компанії і стати цікавою «фішкою» закладу, якщо ви будете періодично додавати новий матеріал.

Розмальовки. Персонажі мультфільмів для дітей і малюнки-антистрес для дорослих допоможуть скоротати час і створити приємне враження про заклад.

Головоломки, ребуси, загадки, настільні ігри. Дозволять провести час очікування замовлення з користю.

Можливість освіжити дизайн. Яскраві сети, виконані в стилі відповідної пори року або наступаючого свята, стануть відмінним доповненням до загального декору. Сезонне меню, факти про свята, поздоровлення – все це буде доречним.

Збереження чистоти столів та підносів. Крихти, шматочки їжі і крапельки напоїв залишатимуться на папері, не забруднивши скатертину.

Де замовити друк сетів у Вінниці?

Наша друкарня «ПКЛ» готова виконати замовлення будь-якої складності на офсетному, газетному або крафтовому папері. Ми допоможемо зробити ваш заклад більш унікальним!