Наша типографія надрукує вашу газету
швидко, відповідально, якісно

Друкарня Press Corporation Limited друкує всі види газет:
  • періодичні
  • корпоративні
  • рекламно-інформативні
  • тощо

Тип паперу

газетний
офсетний

Що впливає на вартість?

  • кількість сторінок
  • формат
  • кольоровість сторінок
  • вид паперу
  • тираж

Додаткові послуги

Вкладка
Верстка
Розбір
Зшивка на скобу
Обрізка
Пакування

Здається, що в наш час всю інформацію можна знайти в інтернеті, але друковані видання, особливо регіональні або вузькоспеціалізовані, до сих пір широко поширені. Велику популярність набув друк корпоративних газет - якщо раніше вони використовувалися тільки для інформування співробітників, то зараз це відмінна можливість цікаво розповісти про свій бізнес потенційним клієнтам. Важливу роль відіграють і рекламні матеріали для магазинів, аптек та інших підприємств.

Як відбувається друк газет.

Це процес, який відбувається в кілька етапів. Найважливіші з них такі:

Верстка макету за допомогою спеціальних комп’ютерних програм. Тексти, графічні матеріали, рекламу розташовують на майбутньому аркуші з урахуванням загального дизайну видання.

Перевірка макету на придатність до друку згідно з рядом вимог. Після цього його коригують і монтують відповідно до формату на спеціальні електронні монтажні листи.

Створення форм. Для цього спочатку виробляють поділ кольору та растрування за допомогою растрового імідж-процесора (RIP), після чого виводять зображення на CTP (computer-to-plate). Це прилад, який при спеціальному освітленні завдає лазером зображення на пластини. Після цього їх пропускають через проявну машину і отримують готові форми.

 Безпосередньо друк. Готові пластини потрапляють в друкарський цех, де їх встановлюють в друкарську машину. Вона обладнана системою валів, які блискавично наносять відбиток на аркуш паперу, який проходить між ними. За допомогою пультів регулюють вирівнювання міток, насиченість фарби і її рівномірне нанесення.

Фальцювання. Паперові листи з готовим зображенням поміщають в фальц-апарат, який точно розрізає їх гострим ножем і згинає, щоб газета набула звичного вигляду.

Де надрукувати газету в Вінниці.

Співробітники друкарні «ПКЛ» розуміють, наскільки важливий друк газет до призначеного терміну, тому виконують свою роботу максимально швидко і якісно. Вартість друку газети в друкарні залежить від різних факторів – типу паперу, тиражу, складності.